WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Müşteri Görüşleri

Ev sahibi bizi mükemmel bir şekilde karşıladı, anne tarafından hazırlanan kahvaltı gerçekten olağanüstü temiz odaydı ve kaliteliydi, yaz aylarında çok bakımlı yüzme havuzunu takdir edeceksiniz.

Frederic PETIT
Frederic PETIT
a - 10 Ağustos 2023, 09:55

Bu otelde kaldığım için çok memnunum. Otel personeli çok misafirperver ve nazik. Bu kez bu otelde dört gece kaldım ve her gün farklı bir kahvaltı servis edildi, bu da çok hoşuma gitti.

ashar Sadafzade
ashar Sadafzade
a - 10 Ağustos 2023, 09:54

Dalyan gezdiğim en güzel yerlerden birisi Yeni Doğa Hotelde konakladığım en samimi en keyifli en temiz ortamlardan bir yer oldu benim için bu ortamı sağlayan Kadriye Ablanın eline yüreğine emeklerine sağlık .Kahvaltısı da hem doyurucu hem lezzetli hem keyifli hem anne eli değmiş gibi yine gelsem yine Yeni Doğa Hotel tercihim olur.

caner duman
caner duman
q - 10 Ağustos 2023, 09:52

Otelde 2 gece konakladık. Odalar temiz düzenli sampuanı duşjeli var. Birilerivmini barı falan yok demiş. Burası pansıyon olmaması beni çok etkilemedi açıkçası . Küçük bi yer haliyle çok fazla oda olmadığı için kalabalık değil ve gürültü olmuyır bu benim için bir artı. Sabah kahvaltıda çayı kahveyi kendiniz alıyorsunuz kahvaltı teyzem tarafından hazırlanıp geliyor yeterli bir kahvaltısı var birinci gün yanında kek ikinci gün de kurabiyesi vardı. Karpuzu çok lezzetliydi. Barlara restorantlara travellara ve tekne kalkış yerine yürüyüş mesafesinde. Konumu iyi. Önündeki restorant onlaramı ait emin değilim ama yemekleri çok güzel denemenizi tavsiye ederim her bir çalışanı çok kibar ve güler yüzlü. Biz memnun kaldık

burcu berkay
burcu berkay
a - 10 Ağustos 2023, 09:50
Sizde Yorum Yapın